Palinkėjimų knygos

Palinkėjimų knygos

Visos mūsų palinkėjimų knygos yra gaminamos pagal individualius užsakymus, suderinus visas detales bei spalvas su užsakovais. Siūlome išsirinkti labiausiai patikusio dydžio bei dizaino albumą ir dėl tolimesnės gamybos susisiekti su mumis.

DĖMESIO: Dėl skirtingų apšvietimo sąlygų fotografuojant bei jūsų ekrano raiškos nustatymų, produktų spalvos gali būti atvaizduojamos šiek tiek kitaip.

ROYAL klasės palinkėjimų knygos

ROYAL klasės albumus gaminame pagal individualius užsakymus, aptraukiame specialiai Jums parinktais audiniais. Albumo viršelis gali būti su specialiai Jums parinktu tekstu, medinėmis detalėmis ar išsiuvinėtas pasirinktos spalvos siūlais. Albumo išmatavimai 24×29, jame yra 40 puslapių, taigi galime padaryti 20 arba 40 kišenėlių momentinėms nuotraukoms. Knyga įpakuota dėžutėje.

Kaina be kišenėlių – 60 eur;
Kaina su 20 kišenėlių – 65 eur;
Kaina su 40 kišenėlių – 70 eur.
STANDART ROYAL klasės palinkėjimų knygos

STANDART ROYAL klasės albumus gaminame pagal individualius užsakymus, aptraukiame specialiai Jums parinktais audiniais. Albumo viršelis gali būti su specialiai Jums parinktu tekstu, termo spauda, medinėmis detalėmis ar išsiuvinėtas pasirinktos spalvos siūlais. Albumo išmatavimai 24×24, jame yra 30 puslapių, taigi galime padaryti 15 arba 30 kišenėlių momentinėms nuotraukoms. Knyga įpakuota dėžutėje.

Kaina be kišenėlių – 40 eur;
Kaina su 15 kišenėlių – 44 eur;
Kaina su 30 kišenėlių – 48 eur.
MINI ROYAL klasės palinkėjimų knygos

MINI ROYAL klasės albumus gaminame pagal individualius užsakymus, aptraukiame specialiai Jums parinktais audiniais. Albumo viršelis gali būti su specialiai Jums parinktu tekstu, lipdukais, medinėmis detalėmis ar išsiuvinėtas pasirinktos spalvos siūlais. Albumo išmatavimai 24×17, jame yra 20 puslapių, taigi galime padaryti 10 arba 20 kišenėlių momentinėms nuotraukoms.

Kaina be kišenėlių – 35 eur;
Kaina su 10 kišenėlių – 38 eur;
Kaina su 20 kišenėlių – 41 eur.
 
STANDART klasės palinkėjimų knygos

Tai kvadrato formos knyga, kurioje yra 30 puslapių. Knygos matmenys: 24×24 cm. Galime pagaminti 15 arba 30 kišenėlių momentinėms nuotraukoms. Kaspinėlio, užrašų bei kitų detalių spalvos derinamos individualiai. Knyga įpakuota dėžutėje.

Kaina be kišenėlių – 30 eur;
Kaina su 15 kišenėlių – 34 eur;
Kaina su 30 kišenėlių – 38 eur.
 
Nekintančio dizaino STANDART klasės knygos

Baltos spalvos nekintančio dizaino STANDART klasės palinkėjimų knyga. Joje yra 30 puslapių, knygos matmenys: 24×24 cm. Viduje yra balti lapai su permatomais polapiais. Knyga įpakuota dėžutėje.

Kaina – 29 eur