Palinkėjimų knygos

Palinkėjimų knygos

Visos mūsų palinkėjimų knygos yra gaminamos pagal individualius užsakymus, suderinus visas detales bei spalvas su užsakovais. Siūlome išsirinkti labiausiai patikusio dydžio bei dizaino modelį ir dėl tolimesnės gamybos susisiekti su mumis.

DĖMESIO: Dėl skirtingų apšvietimo sąlygų fotografuojant bei jūsų ekrano raiškos nustatymų, produktų spalvos gali būti atvaizduojamos šiek tiek kitaip.

ROYAL klasės palinkėjimų knygos

ROYAL klasės palinkėjimų knygas gaminame pagal individualius užsakymus –  aptraukiame Jūsų pasirinktos spalvos audiniais, knygos viršelio maketus (užrašus, spalvas ir kitas detales) su kiekvienais užsakovais deriname asmeniškai. ROYAL klasės palinkėjimų knygos išmatavimai yra 24×29, joje yra 40 puslapių, taigi galime padaryti 20 arba 40 kišenėlių momentinėms nuotraukoms. Knyga įpakuota dėžutėje.

Kaina be kišenėlių – 60 eur;
Kaina su 20 kišenėlių – 65 eur;
Kaina su 40 kišenėlių – 70 eur.
STANDART ROYAL klasės palinkėjimų knygos

STANDART ROYAL klasės palinkėjimų knygas gaminame pagal individualius užsakymus –  aptraukiame Jūsų pasirinktos spalvos audiniais, knygos viršelio maketus (užrašus, spalvas ir kitas detales) su kiekvienais užsakovais deriname asmeniškai. STANDART ROYAL klasės palinkėjimų knygos išmatavimai yra 24×24, joje yra 30 puslapių, taigi galime padaryti 15 arba 30 kišenėlių momentinėms nuotraukoms. Knyga įpakuota dėžutėje.

Kaina be kišenėlių – 40 eur;
Kaina su 15 kišenėlių – 44 eur;
Kaina su 30 kišenėlių – 48 eur.