Gimtadieniai

Jeigu nusprendėte paminėti savo gimimo dieną Jums brangių žmonių rate – gyvenkite maloniomis šventės laukimo nuotaikomis ir į savo gimtadienį atvykite kaip į tikrą šventę, o „Žydėjimas vyšnios“ viskuo pasirūpins.

Siūlome:

Šventės dekoravimo paslaugas

Idėjos svečių sveikinimams

Floristikos paslaugas

Šventinė spauda

Vidurnakčio staigmenas

Šventės dekoravimas

Šventinę nuotaiką kuria smulkmenos – specialiai Jums parinktų papuošimų spalvos, kompozicijos, gyvos gėlės. Pasidalinkite savo šventės tema ir lūkesčiais, o mes pasirūpinsime, kad  Jūsų šventei nieko netrūktų. Siūlome:

Stalo ir saldaus stalo dekoravimą

Lauko dekoravimą

Patalpos dekoravimą

Vietos fotosesijoms sukūrimą

Floristikos paslaugos

Gėlės – tai neatsiejama šventės dalis, kuri kartais net tampa pačiu svarbiausiu šventės akcentu. Galime pasirūpinti ne tik gėlėmis ant šventinio stalo, bet ir puokšte, kuria pasveikinsite Jums brangų žmogų.

Palinkėjimų kampelis

Siekiant, kad Jums skirti svečių sveikinimai ir palinkėjimai Jūsų atmintyje išliktų kuo ilgiau, siūlome juos įamžinti šventės metu. Galite pasirinkti vieną iš šių idėjų:

Momentinis fotoaparatas Instax MINI arba Instax Wide

Įamžinti ne tik svečių sveikinimus, bet ir jų šypsenas Jums padės momentinis fotoaparatas. Jums belieka tik išsirinkti labiausiai patinkantį palinkėjimų albumą arba specialiai Jūsų nuotraukų laikymui dekoruotą dėžutę.

Palinkėjimų albumai

Galime pasiūlyti individualiai Jums sukurtus palinkėjimų albumus. Daugiau informacijos apie juos rasite skiltyje Palinkėjimų albumai.

Šventinė spauda

Pas mus galite įsigyti Jūsų šventės tematiką ir stilių atitinkančius pakvietimus, svečių sėdėjimo planus, stalo korteles, dovanėles svečiams bei kitus spaudos darbus.

Vidurnakčio staigmenos

Kiekvienos šventės kulminacija dažniausiai tampa vidurnakčio staigmena svečiams. Mes taip pat siūlome kelis variantus.

Gintaro dulkių aukuras

Šviečiantys LED balionai