Vestuvės

Vestuvės – viena gražiausių ir įsimintiniausių švenčių mūsų gyvenime. Vieni detalią savo vestuvių viziją susikuria jau vaikystėje, o kitiems trūksta tik pagalbos sudėliojant visus taškelius ant „i“. Gebėjimas prisitaikyti prie Jūsų norų – mūsų stiprioji pusė. Galime padėti pasiruošti klasikinio, provanso, miško, kaimiško („rustic“), marinistinio ir kitų stilių vestuvėms.

Pasiruošimo šventei paslaugos

Kad šventės laukimas būtų malonus, nešvaistykite laiko pasiūlymų gausoje ieškodami savo šventei tinkamiausių sprendimų – palikite šiuos rūpesčius mums. Padėsime Jums ne tik išsirinkti vestuvių temą, prie jos derančias spalvų gamas, kvietimus svečiams, stalo korteles ar gėlių kompozicijas, bet ir Jums reikalingų paslaugų tiekėjus – vakaro vedėjus, muzikantus, fotografus ir kt.

Patalpų dekoravimas

Šventės dekoravimas/akcentai fotosesijoms

Šventinę nuotaiką kuria smulkmenos – specialiai Jums parinktų papuošimų spalvos, kompozicijos, gyvos gėlės. Pasidalinkite savo šventės tema ir lūkesčiais, o mes pasirūpinsime, kad  Jūsų šventei nieko netrūktų. Siūlome:

Stalo ir saldaus stalo dekoravimą,

Vietos fotosesijoms sukūrimą

Patalpos dekoravimą,

Palinkėjimų kampelis

Siekiant, kad Jums skirti svečių sveikinimai ir palinkėjimai Jūsų atmintyje išliktų kuo ilgiau, siūlome juos įamžinti šventės metu. Galite pasirinkti vieną iš šių idėjų:

Momentinis fotoaparatas Instax MINI arba Instax Wide

Įamžinti ne tik svečių sveikinimus, bet ir jų šypsenas Jums padės momentinis fotoaparatas. Jums belieka tik išsirinkti labiausiai patinkantį palinkėjimų albumą arba specialiai Jūsų nuotraukų laikymui dekoruotą dėžutę.

Palinkėjimų albumai

Galime pasiūlyti individualiai Jums sukurtus palinkėjimų albumus.

Palinkėjimų medis

Ant palinkėjimo medžio šakų sukabinti svečių sveikinimai ne tik papuoš Jūsų šventę, bet vėliau suguls į specialiai Jums dekoruotą dėžutę.

Floristikos paslaugos

Pasirūpinsime gėlėmis Jūsų šventėje – pas mus galite užsisakyti nuotakos puokštę, liudininkės ir pamergių puokštes, butonjeres, gėles šventės dekoravimui bei žiedlapius prie bažnyčios.

Kvietimai, stalo kortelės, dovanėlės svečiams

Pas mus galite įsigyti Jūsų vestuvių tematiką ir stilių atitinkančius pakvietimus, svečių sėdėjimo planus, stalo korteles, dovanėles svečiams bei kitus spaudos darbus.

Lauko dekoravimas

Lauko dekoracijos

Šviečiančios raidės „LAIMĖ“, „MEILĖ“ arba „ŠEIMA“

Lauko baldai

Lauko žibintai

Lauko LED lemputės

Pagal Jūsų šventės tematiką papuoštos vestuvinės arkos

Rodyklė „Ilgai ir laimingai…“

Vidurnakčio staigmenos

Kiekvienos šventės kulminacija dažniausiai tampa vidurnakčio staigmena svečiams. Mes taip pat siūlome kelis variantus.

Gintaro dulkių aukuras

Šaltosios ugnelės

LED balionai

Santuokos vietos dekoravimas / Šampano staliuko paslauga

Siūlome Jums bažnyčios ar kitos santuokos vietos dekoravimo paslaugas.

 

Šampano staliukas po vestuvių ceremonijos – tai didžiulis palengvinimas ne tik jauniesiems, bet ir jų šventės svečiams. Gražiausią savo gyvenimo dieną mėgaukitės Jums skirtu dėmesiu ir sveikinimais, o mes pasirūpinsime Jūsų svečių sutikimu.

 

Šampano staliuko paslaugą sudaro:

  • Pagal Jūsų šventės tematiką dekoruotas staliukas su staltiese;
  • Stiklinės taurės šampanui ir gaiviesiems gėrimams;
  • Indai užkandžiams ir saldumynams;
  • Gaivusis gėrimas;
  • Mini dekoras;
  • Aptarnavimas.