Šventės dekoravimo paslaugos

Šventinę nuotaiką kuria smulkmenos – specialiai Jums parinktų papuošimų spalvos, kompozicijos, gyvos gėlės. Pasidalinkite savo šventės tema ir lūkesčiais, o mes pasirūpinsime, kad  Jūsų šventei nieko netrūktų.

Mūsų siūlomos paslaugos:

Patalpų dekoravimas

Foto zonos įrengimas

Lauko dekorą/akcentus fotosesijoms;

Floristikos paslaugas;

Vidurnakčio staigmenas;

Saldaus stalo dekoravimas

Palinkėjimų kampelį;

Kvietimus, stalo korteles, dovanėles svečiams.

Bažnyčios arba kitos santuokos vietos dekoravimą;

Patalpų dekoravimas

Patalpų dekoravimas

Šventės dekoravimas/akcentai fotosesijoms

Šventinę nuotaiką kuria smulkmenos – specialiai Jums parinktų papuošimų spalvos, kompozicijos, gyvos gėlės. Pasidalinkite savo šventės tema ir lūkesčiais, o mes pasirūpinsime, kad  Jūsų šventei nieko netrūktų. Siūlome:

Stalo ir saldaus stalo dekoravimą,

Lauko dekoravimą

Patalpos dekoravimą,

Vietos fotosesijoms sukūrimą

Palinkėjimų kampelis

Siekiant, kad Jums skirti svečių sveikinimai ir palinkėjimai Jūsų atmintyje išliktų kuo ilgiau, siūlome juos įamžinti šventės metu. Galite pasirinkti vieną iš šių idėjų:

Momentinis fotoaparatas Instax MINI arba Instax Wide

Įamžinti ne tik svečių sveikinimus, bet ir jų šypsenas Jums padės momentinis fotoaparatas. Jums belieka tik išsirinkti labiausiai patinkantį palinkėjimų albumą arba specialiai Jūsų nuotraukų laikymui dekoruotą dėžutę.

Palinkėjimų albumai

Galime pasiūlyti individualiai Jums sukurtus palinkėjimų albumus.

Palinkėjimų medis

Ant palinkėjimo medžio šakų sukabinti svečių sveikinimai ne tik papuoš Jūsų šventę, bet vėliau suguls į specialiai Jums dekoruotą dėžutę.

Linkėjimų kibirėlis

Svečiai ant akmenėlių rašys linkėjimus ir dės į stilizuotą kibirėlį. Akmenėliai lengvai ras vietą Jūsų namuose ir dar ilgai Jus džiugins

Linkėjimai smėlyje

Kad linkėjimai neišnyktų kaip byrantis smėlis, siūlome juos svečiams užrašyti ant specialiai tam paruoštų kortelių

Linkėjimai rėmelyje

Jei norite, kad palinkėjimai taptų ir šventės puošmena, siūlome juos svečiams užrašyti ant specialiai tam paruoštų kortelių ir sukabinti į rėmą, kuris puikiai papuoš Jūsų šventę.

Floristikos paslaugos

Pasirūpinsime gėlėmis Jūsų šventėje – pas mus galite užsisakyti nuotakos puokštę, liudininkės ir pamergių puokštes, butonjeres, gėles šventės dekoravimui bei žiedlapius prie bažnyčios.

Kvietimai, stalo kortelės, dovanėlės svečiams

Pas mus galite įsigyti Jūsų vestuvių tematiką ir stilių atitinkančius pakvietimus, svečių sėdėjimo planus, stalo korteles, dovanėles svečiams bei kitus spaudos darbus.