Vaikų šventės

Jeigu netrukus džiaugsitės brangia savo vaiko proga ir norite ją paversti įspūdinga bei nepamirštama švente, kreipkitės į mus – padėsime ne tik ją suplanuoti, bet ir pasirūpinsime visomis dekoracijomis ir reikalingais atributais. Pasiūlysime idėjų kaip užimti šventės dalyvius, kad net ir po daugelio metų jūsų vaiką džiugintų svečių palinkėjimai.

Siūlome:

Šventės dekoravimą/ akcentus fotosesijoms

Palinkėjimų kampelį

Dovanas, šventinius atributus

Šventės dekoravimas / akcentai fotosesijoms

Šventinę nuotaiką kuria smulkmenos – specialiai Jums parinktų papuošimų spalvos, kompozicijos, įvairiaspalviai balionai. Pasidalinkite savo šventės tema ir lūkesčiais, o mes pasirūpinsime, kad  Jūsų šventei nieko netrūktų. Siūlome:

Stalo ir saldaus stalo dekoravimą

Lauko dekoravimą

Patalpos dekoravimą

Akcentus fotosesijoms

Palinkėjimų kampelis

Siekiant, kad Jūsų vaikui skirti svečių sveikinimai, palinkėjimai ir pasižadėjimai išliktų kuo ilgiau, siūlome juos įamžinti šventės metu. Galite pasirinkti vieną iš šių idėjų:

Momentinis fotoaparatas Instax Wide

Įamžinti ne tik svečių sveikinimus, bet ir jų šypsenas Jums padės momentinis fotoaparatas. Jums belieka tik išsirinkti labiausiai patinkantį palinkėjimų albumą arba specialiai Jūsų nuotraukų laikymui dekoruotą dėžutę.

Palinkėjimų albumas arba kortelės

Tai puikus laiko praleidimo būdas svečiams, bei nuostabus prisiminimas Jūsų vaikui.

Dovanos, šventiniai atributai

Siūlome originalias pramogas ir žaidimus Jūsų šventės dalyviams, po kurių Jūsų vaikui liks palinkėjimai ir kiti prisiminimai. Taip pat galite įsigyti specialiai Jums dekoruotas krikšto žvakes, krikštadėžes, personalizuotus marškinėlius ir dovanėles svečiams.

GALERIJA